Vybavení

V této sekci naleznete to nejdůležitější, co naše ordinace nabízí.

CAD/CAM – CEREC AC Bluecam – Sirona

Kvalitní digitální optický otisk je základem precizní protetické práce. Nový CEREC AC činí CAD/CAM systém, ještě více přesnější, efektivnější a jednodušší na ovládání. Inovovaná kamera s modrým světlem, automatické snímání ve velmi velkém rozlišení a nový 3D software jsou zárukou skvělých výsledků na poli CAD/CAM technologií. CEREC AC jako jediný intraorální skener komunikuje přímo s frézovací jednotkou a dokáže tak zajistit vysoce precizní okamžitou celokeramickou zubní náhradu – vše v jedné návštěvě.

CEREC MCXL Premium package – Sirona

Nový model frézovacího přístroje – rychlejší, preciznější a tišší. 4 motory zajišťují vyfrézování celokeramické protetické práce přímo ve Vaší ordinaci. To vše během jediné návštěvy pacienta a v rozsahu až po krátké dlouhodobě provizorní můstky. Jednoduché propojení se skenerem CEREC AC pomocí WiFi zajišťuje jednoduchost užívání. CEREC MCXL Premium package je určen pro zubní ordinace (spojení s CEREC AC).

Frézovací přístroj MC XL znamená větší komfort pro uživatele a zároveň zefektivnění celého procesu výroby bezkovových prací.

C 8+ – Sirona

Vysoce spolehlivá a léty prověřená souprava nabízí kombinaci jednoduché techniky a všech ověřených součástí zubních souprav Sirona. Přes 30000 instalovaných těchto zubních souprav po celém světě dává záruku kvality. Dodává se ve spodním i horním bičovém provedení.

Entego Pro Sirona

Poslední model Sirona zubní soupravy – Sinius. Kompaktní souprava, která poskytuje komfort a ergonomii ošetření, odpovídající soupravám nejvyšší řady. Intuitivní ovládání, vysoká kvalita zpracování, skvělý design.

Revoluce v diagnostice zubního kazu!

Díky přístroji SIROInspect naleznete kaz snadno a rychle. Na rozdíl od ručního barvení, uvidíte kaz ihned a bez barvících přípravků. Snadno poznáte hranice a hloubku kazu, což pomůže přesně stanovit rozsah vrtání.

Představujeme Hu-Friedy EI DownPak se 3D Precision™ technologií. 

DownPak je jediné obturační zařízení na trhu se schopností tepelné kondenzace a vibračního systému. Tato exkluzivní, dvojí kombinace zlepšuje účinnost a efektivitu při laterálním plnění kořenových kanálků. Revoluční, bezdrátový DownPak nabízí nesrovnatelnou výhodu a nadřazené klinické výsledky.

DAC Professional – spolehlivý sterilizátor třídy B

Sterilizátor splňující veškeré požadavky třídy B podle evropské normy EN 13060

V ordinace lze platit hotově i kartou. Máme k dispozici také Wi-Fi.
platba
© 2014 Primastom. Všechna práva vyhrazena.